Sıcak hava Balonunda Evet Deyin

Üzerinizde masmavi bir gökyüzü, altınızda ise uçsuz bucaksız araziler. Gelinin duvağını uçuşturan serin rüzgar eşliğinde kıyılan bir nikah, gündoğumunda baş döndürücü bir vadi manzarası, çevrenizde en yakın arkadaşlarınız ya da aileniz ve patlayan şampanyanın sesi... Böyle bir düğün için çok uzaklara gitmeye gerek yok.

Göreme'de düzenlenen sıcak hava balonu turları için bir rezervasyon yaptırarak unutulmaz bir düğün yaşayabilirsiniz. Göreme Balloons'un düğün ve balayı için özel bir paketi de bulunuyor. Akşam havaalanından alınıp 15. yüzyıldan kalma eski bir manastırda kurulmuş olan otelinize yerleştiriliyorsunuz.

Önce romantik bir akşam yemeği sonra kayadan oyulmuş odalarınızda keyifli bir uyku. Sabah araçlarla balonların kalkış alanına gidiliyor. Nikah için özel olarak süslenen balonlar, uçuş sırasında yaklaşık 1000 feet yüksekliğe çıkıyorlar. Kalkış saati oldukça erken olduğu için gün doğumu balonda izleniyor. Rotada Peri Bacaları da var.

Bir saatlik uçuşun ve gökyüzünde yapılan nikahın ardından yerde şampanyalı bir kutlamayla karşılanıyorsunuz. Nikah günü yapılan tur programında Devrent Vadisi, Paşaba-ğı'ndaki peri bacaları, Avanos'daki çömlek atölyeleri, Göreme Açık Hava Müzesi ve Uçhisar Kalesi yer alıyor. Ertesi gün ise Kızıl Vadi ve yer altı şehirleri geziliyor.

Balon turu, transferler, otelde kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama, öğle yemekleri, rehberlik hizmetleri ve tüm giriş ücretleri dahil iki günlük Kapa-dokya turundan oluşan paketin fiyatı kişi başı 299 Euro.

Tel: (0384) 341 56 62

www.goremeballoons.com