Su altında evet deyin

Great Barreer Resifi'ndeki mercan kayalıklarında, oradan oraya yüzen rengarenk deniz canlıları arasında bir düğüne ne dersiniz? Heyecan arayan çiftler için özel ulakla gelen bir paketimiz var: Cairns Pier'den kalkan tekneyle iki saatlik bir yolculuğun ardından törenin yapılacağı yere varılıyor.

Daha sonra dalgıç kıyafetlerinizi giyip nikah memuruyla birlikte dalıyorsunuz. Çiftin birbirini ve nikah memurunu duyabilmesi için dalgıç kıyafetine bir kulaklık tertibatı eklenmiş. Bu sıra dışı düğün seremonisinde sadece yüzükler takılmakla kalmıyor, su altı için özel olarak yapılmış şeffaf kağıtlar üzerine imza da atılıyor.

Gelin ve damadı yatta lezzetli bir öğle yemeği karşılıyor. Yemeğinizi yedikten sonra tekrar dalıp göz alıcı su altı görüntülerinin ve serin mercan bahçelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Yatta güneşlenerek vakit geçirebilir, yakındaki adaya gidip bembeyaz kumsalda uzun bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Yat, saat 15.00 sularında tekrar Cairns Pier'e ulaştığında alkollü içecekler, meyve ve peynir tabakları servis ediliyor.Bu arada eğer düğününüzü biraz daha ilginç bir hale getirmek isterseniz, ek bir ücret ödeyerek limana deniz uçağıyla, helikopterle, at sırtında ya da limuzinde ulaşabilirsiniz. Su altı düğün paketinin fiyatı 1783 Euro. Yatla ya da katamaranla resife transfer, su altındaki düğün töreni, yatta yenen yemek ve ikramlar, sizin seçeceğiniz bir gelin buketi, liman vergisi fiyata dahil. Bir kameraman ya da fotoğrafçıyla anlaşıp bu düğünü belgelemeyi unutmayın. Şirket fotoğrafçıyı kendisi ayarlamıyor ama düğün boyunca sizinle birlikte seyahat etmesi için ek bir ücret de talep etmiyor.
Tel: (+61.7)4059 0903
www.palmcoveweddings.com