A’jia ile İstanbul’a yeniden aşık olun…

Kanlıca' da bulunan tarihi Ahmet Rasim Paşa Yalısı Boğazın kıyısında, masallara ve rüyalara yakışan bir yalı hayal edin.
Geçmişin ve geleceğin büyüsünü masmavi sularla buluşturan bembeyaz bir yalıİstanbul’un sakladığı sırrı tarihin ihtişamını ve derin tutkularını bir araya getiren bambaşka bir kaçış noktası.

Sizi gerçek İstanbul’un içine, bin bir sır barındıran Boğaz’ın kollarına çekiyor. Boğaz’ın eşsiz manzarasının yanı başında, Akdeniz’in en özel lezzetleri, güler yüzlü bir ekibin kusursuz servisi, 1800’lerin günümüze yansıyan etkileyici formlarıyla kendinizi dinleyin. Ve sevdiğiniz her şeyi yeniden keşfedin.
A’jia ile İstanbul’a yeniden aşık olun…
Aşkınızı A’jia’da ölümsüzleştirin
Boğaz manzarası eşliğinde, haftanın her günü, kokteyl ve kokteyl prolonge servisi verilebilen A’jia, düğün, kokteyl ve özel davetlere ev sahipliği yapıyor..
A’jia’da düğün ve davetler için yaz aylarında 250 kişilik yemek, 600 kişilik kokteyl ve 500 kişilik kokteyl prolonge servisi verilebiliyor.
Kış aylarında ise, 70 kişilik yemek, 100 kişilik kokteyl prolonge ve 120 kişilik kokteyl organizasyonları yapılabiliyor.
Standart mönüler yanı sıra düğün sahiplerinin düşündükleri konsepte uygun ve kendilerine özel mönüler hazırlatabilme şansı buldukları A’jia’da, bunun yanı sıra, ses, ışık, canlı müzik, masa ve mekan düzenlemesi konusunda düğün organizasyon danışmanlığı ile davetiye basımı, gönderimi ve LCV alımı konusunda da hizmet veriliyor.
Vogue, Da Mario, Wan-na ve Anjelique gibi seçkin mekanlara imza atan İstanbul Doors Group, A'jia restoran ve otel ile, sürekli gelişerek büyümeye, konuklarına yeni kapılar, yeni yaşamlar ve yeni konseptler sunmaya devam ediyor.