mutlu apart otel

Altınkum plajına sadece 150 metre mesafede, 300 kişi kapasiteli dört yıldız normlarında bakanlık belgeli bir apart oteldir.

Apartlar 2 ve 4 kişiliktir. Tüm apartlar iki odalıdır; yatak odası ve oturma salonu olmak üzere.Oturma salonunun bir bölümü mutfak şeklinde düzenlenmiş yemek masası ve iki çekyat lıdır. Tüm apartlarda Banyo, Lavabo,WC, TV, Klima, Buzdolabı, Mutfakta her türlü mutfak eşyası(Çatal, bıçak, tencere, tava, açacak vb.) ve Ocak bulunmaktadır.

Otel sizlere çocuk kulübü, Pool bar, Garden bar, Restaurant, iki adet müşteri ve bir adet servis asansörü, Market, Havuz, çocuk parkı, bahçesiyle ve güleryüzlü personeliyle güzel bir tatil sunar.Otelde bir hafta boyunca her gün ve gece çocuklar ve büyükler için her türlü eğlence, çeşitli aktiviteler, animasyonlar, Türk geceleri, Barbekü partileri ve Bilardo turnuvaları düzenlenmektedir.Mutlu Apart Otel, Bakanlık belgeli, 4 yıldız standartlarında kalitesi belgeli, sekiz yıldır birlikte çalıştığı dünyanın en büyük tur şirketi AIRTOURS tarafından son dört yıldır üstüste Ege bölgesinde en iyi hizmet kalitesi ile ödüle layık görülmüş ve ödüllendirilmiştir.

RECEPTION, HAVUZ BAR ve MARKET


ANA SAYFA

e-mail : mutluapart@mynet.com

tel : 0256 813 6226 pbx.

Fax : 0256 813 4741