Ekonomik tatil!..

İşte birçok tatilcinin beklediğian geldi. Okullar açıldı tatil yerlerineredeyse boşaldı tatil köyleri boşaldı ve ekonomik tatil yapmanın tam zamanı geldi.

Yaz boyu yüksek olan otel ve tatil köyü fiyatları okulların açılması ve son bahara girmemiznedeniyle yarı yarıya düştü bu düşüş tabiki siz tatilcilerin işine oldukça yarayacaktır. Bayram tatilide tam bu dönemde olmasıda bir başka güzellik.

Haydi şimdi tatil zamanı ucuza tatil yapmanın tam zamanı bazı acenteler bu konuda oldukça ucuza tatil paketleri hazırladı. Örneğin Mojo turun web sitesini ( www.mojo.com.tr ) incelediğimizde geçen aylara göre oldukça düşüş olduğunu gözlemleyebileceksiniz.

Sizleri tatile davet ediyorum henüz Ege ve Akdeniz’in ateşi sönmedi.

Ekonomik tatil!.. yorumları

 • Image Description
  Ziyaretci
  11.01.2010

  Kumsal arkadaşım bu sadece okulda çocuğu olmayanlar için iyi bir fırsat olabilir fakat ekonomik tatil yapmanın en mantıklı yolu erken rezervasyon dan geçtiğini hatırlatmak isterim. Özellikle Ocak, şubat ve mart ortalarına kadar yapılan rezervasyonlarda %50lere varan bir indirim söz konusu olur.. bunu bir turizmci olarak yazdığımıda hatırlatmak isterim.

 • Image Description
  Ziyaretci
  08.12.2010

  İçinde hiç bişey olmayan tatili pahalıya satmasınlar zaten...