THY’nin 111 Euro’ya yurt dışı uçuş fırsatlarıKampanya kapsamında Ağustos’ta Hartum, Prag, Tunus, Atina, Johannesburg/Capetown, Minsk, Budapeşte, Venedik, Bangkok, Tiran, Donesk, Kazan, Şikago, Simferepol, Oslo ve Dnepropetrovsk’e promosyonel fiyatla uçuş yapılabilecek...

Türk Hava Yollarının (THY) Ağustosta promosyonel fiyatla uçuş yapacağı yurt dışı hatları ve tarihleri belirlendi.

THY’den yapılan yazılı açıklamaya göre, yaz-kış, düşük-yoğun sezon ayrımı olmaksızın her hafta yenilenen kampanyada, dış hat uçuş noktalarına yolcular vergiler hariç ekonomi sınıfında Avrupa’ya 111 avroya, business sınıfta 333 avroya, Amerika, Güney Afrika, Çin ve Bangkok’a ekonomi sınıfta 333 avroya gidiş-dönüş bileti alabilecek.

Ağustosta promosyonel fiyatla uçulabilecek yurt dışı hatları ve tarihleri ise Hartum, Prag, Tunus ve Atina 01-07 Ağustos, Johannesburg/Capetown, Minsk, Budapeşte ve Venedik 08-14 Ağustos, Bangkok,Tiran, Donesk ve Kazan 15-21 Ağustos, Şikago, Simferepol, Oslo ve Dnepropetrovsk 22-31 Ağustos olarak belirlendi.

Belirlenen ücretlere Ankara ve İzmir’den yapılacak seyahatlerde 50 avro, diğer Türkiye çıkış noktaları ve Ercan Havalimanından yapılacak seyahatlerde ise 80 avro eklenecek.